| Maria_Roxana_1997_k9Dl a întrebat:

Sunt bune produsele de la AVON?

Răspuns Câştigător
| madalinaaa18 a răspuns:

Da, produsele AVON sunt bune.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt foarte bune, acum depinde de textura pielii tale, mă refer la parfumuri.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

In general sun bune, dar depinde de produs

| Mykymu a răspuns:

Sunt destul de bune. Dintre ''DA'' si ''NU'' e mai mult un ''DA''.
Funda? happy

| GeorgianaMdg a răspuns:

Eu cumpar de foarte mult timp de la AVON si pot spune ca tot ce am cumparat a fost bun.

| Rozella a răspuns:

Depinde de produs, in general mie mi s-au parut bunicele

| DanielleThebest a răspuns:

Ma folosesc de produsele avon de multa vreme si sunt foarte multumita!

| MiaMikkidutza a răspuns:

NU ti le recomand!
cel putin la creme de fata...
mi-au distrus tenul.Nu recomand in general Avon, daca doresti produse de calitate asemenatoare in domeniu, iti recomand Oriflame.
Folosesc de cativa ani creme si nu am avut nicio reactie de la ele.

| Nestea224 a răspuns:

Depinde ce produs alegi...

| pirvuioana a răspuns:

Buna! Mie mi se par folositoare si bune.depinde de parerea ta. daca vrei sa iti cumperi ceva, fa-o pentru ca e bine sa incerci