| madalina111 a întrebat:

Sunt clasa aVIIIa si urmeaza in curand sa am banchetul(un eveniment destul de important, la care participa toti cei de a opta). problema e ca nu stiu ce rochie sa-mi iau.nu sunt foarte inalta (1, 60) 50 de kg. ce mi s-ar potrivi? chiar nu stiu...astept sfaturi!

6 răspunsuri:
| puffika a răspuns:

Cam orice fel de rochie in afara de rochii lungi! Rochiile lungi tear face sa pari si mai mica.

| kawaii69 a răspuns:

Buna! dupa mine ti s-ar potrivi o rochie cam ca si asta http://www.google.ro/......tp?/imgres nu neaparat rosie una scurta.
pup

funda plssssss

| Dolceboy a răspuns:

Eu sunt baiat si sincera as prefera sa te vad intr-o fustita mini tongue

| Luis9 a răspuns:

Pai nu stiu. o rochie cu o culoare ce te reprezinta

| ccattallinna a răspuns:

Nu stiu ce tip de banchet va fi...un maiou alb mulat si o fusta mai sus de genunghi cu talie inalta, ca accesorii un inel mare si o geanta mai mica asortata pare destul de ok, esti a 8-a, asa ca ar fi mai bine sa nu porti rochii lungi sau ceva care sa te faca foarte matura, sau stii tu the little black dress merge mereu...