| bataieDEjoc1 a întrebat:

De ce sunt urata? sad

Răspuns Câştigător
| Ţiiţţţu a răspuns:

Nu esti urata draga mea... fiecare om este frumos in felu lui, chiar daca nu arata asa bine la exterior au o frumusete interioara pe care persoanele care vor vrea sa t cun cu adevarat o vor gasi, sunt mi de oameni mai frumosi mai putin frumosi dar toti au ceva special asa cum ai si tu.nu fi trista pooop... daca vrei sa vb trimite-mi un msj privat cu id tauu te pop skumpa

40 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce te consideri așa? Dacă un om nu are frumusețe exterioară, sigur are pe cea interioară care este mult mai importantă!
Acceptă-te așa cum ești!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Contează foarte mult caracterul pe care îl ai, dar majoritatea din ziua de astăzi nu mai ştiu să-l aprecieze pentru că pun mai mult accent pe fizic, care în timp se distruge. Un suflet frumos nu face nici cât 100 de chipuri frumoase. Ai încredere în forţele proprii, nu te subestima şi nu mai pune la suflet vorbele răutăcioase ale celor din jur!
Baftă!

| Anet a răspuns:

Problema la tine nu e aspectul fizic,ci faptul ca nu ai incredere in tine. Orice om e frumos in felul sau, iar frumusetea sta in ochii privitorului, nu uita asta niciodata.Lasa copilariile astea deoparte si spune-ti in fiecare zi :sunt frumoasa, iar cine nu vede asta nu are decat sa se duca undeva.Bafta,si dupa cum spuneam invata sa te privesti altfel si fii mai increzatoare in tine :*

| shtephie a răspuns:

Nici o fata nu este urata! Adevarata frumusete se afla in sufletul nostru :X

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu poti fii uratawinking
Fiecare din noi suntem frumosi si speciali,in felul nostru,unul e destept,altul are ochii superbi,altul buzele,unul parul, fiecare din noi suntem speciali, nu toata lumea e la fel
laughing:*

| Marijuana a răspuns:

Sa-ti reamintesc ca fiecare persoana e frumoasa in felul sau? :]

| onasis1961 a răspuns:

Daca nu arati asa esti frumoasa:http://www.google.ro/......tp?/imgres

| cryssa a răspuns:

Eh, alta urata care vrea laude pe TPU.

| Allexandraaa a răspuns:

Se pare ca nu i-ati citit numele inainte sa-i raspundeti.happy

| xXx_6966 a răspuns:

Pentru ca tu te crezi urata,,, Nu conteaza cum estiinafara...Conteaza cum estiinauntru...

| EuOO a răspuns:

Pentru că aşa eşti sad

| biBii07 a răspuns:

Soarta e cruda cu noi toti laughing

| Flory_2430 a răspuns:

Heykiss nimeni nu este urat/a fiecare are calitati si defectelove struck unele calitati chiar specialelove struck gandeste pozitivlove struck totul o sa fie binehappy

| iza4ever a răspuns:

Bataiedejoc? poate iti iei o bataie de la prietenii tai...ca sincer daca as fi prietena ta in realitatea te-as lua la ture.
NU ESTI URATA. Fiecare e frumos in felul sau. Toti ne aratam calitatile, dar si defectele si de asta suntem toti speciali, nu pentru modul in care aratam. Nu s-a nascut nimeni perfect. Avem momente in care ne simtit frumosi si momente in care ne simtit mai putin frumosi. Si cand te mai consideri urata (si ar fi bine sa nu o mai faci) uitate in oglinda si spuneti de mai multe ori pana intelegi: SUNT FRUMOASA. AM CALITATILE MELE DECI SUNT SPECIALA. CUI NUI CONVINE SA ISI VADA DE DRUM. AM PRIETENI SI PERSOANE FF APRIPIATE CARE MA PLAC ASA CUM SUNT SI ASTA DOVEDESTE CA SUNT SPECIALA. BAFTA si pe bune acum tine cont de ce am spus pentru prietenii iti vor fi mereu alaturi si ei iti sunt prieteni pentru modul in care te comporti si prin modul tau de a sti sa fi o buna prietena, nu pentru fizicul tau.

| Yoana a răspuns:

Nu esti urata. Nimeni nu este urat. Toti suntem frumosi in felul nostruhappy

| anonymus a răspuns:

Pentru ca esti facuta in bataie de joc

| ellalove a răspuns:

Intreaba natura nu pe noilaughing

| hahaha a răspuns:

Ca nu esti frumoasa tongue

| Adrian1997 a răspuns:

Ca asa te o lasat Dumnezeu! Ca tatal tau si mama ta sunt urati amandoi! Cat poti fi de urata?

| Catherine a răspuns:

Toti suntem frumosi in felul nostru happy :*

| VLΛD a răspuns:

Nu spune asta...nu conteaza cum arati big grin

| Lulu44 a răspuns:

Nu esti urata, esti frumoasa in felul tau. (Pentru ca frumusetea e subiectiva) :*(

| LittleandLiars a răspuns:

Heiipuppy dog eyes capul sus esti frumoasapuppy dog eyes toti oamenii sunt frumosi intr'un fel sau altul sincer mi'as dori sa fiu frumoasa in innterior decat in exterior! E mai important. cresti te maturizezi si devii ca toti ceilalti frumusetea exterioara este trecatoare dar cea interioara ramane vesnic! Dupa ce vei muri lumea va vorbi la cat de desteapta si frumoasa in interior ai fost.nu la act de frumoasa ai fost in exterior si ce toale ti'ai pus pe tine! Ascultamapuppy dog eyes

| Baal a răspuns:

Si eu sunt urat...dar ma integrezhappy gandeste pozitivhappy

| ZyReXe a răspuns:

Deci iti dau cum ar veni 2 raspunsuri

1.(In Gluma...)Ca poate atunci cand te-ai nascut maicata s-a uitat la oameni urati si te-a facut si pe tine urata
2.(Serios)Ca asa te-o facut Dumnezeu

Si nu stiu ce cap trebuie sa ai ca sa pui o asemenea intrebare prosteasca!

| cipp94 a răspuns:

Fiecare dintre noi are oglinda acasa si stie cum ar arata mai bine... asa e soarta, cruda, ea e cruda cu toti desi unii nici nu realizeaza. As putea zice mai multe dar ies de pe subiect.

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Nujh cum arati dar urat are 2 sensuri :
1)-urat la exterior(acolo te aranjezi un pic si devi frumiihee hee
2)-urata la interior(acolo iti trebuie multa munk!sad)
Eu nu te stiu dar iti zic eu ca peste ca-ti va ani vei deveni frumiiwinking:X

| xBebelushax a răspuns:

Fiecare om este frumos in felul lui...toti ne vedem urati! Daca o sa o intrebi pe mama ta daca esti urata o sa iti zica ca pentru ea esti cea mai frumoasa big grin... lasa'i pe altii sa judece happy [daca totusi te jigneste cineva pur si simplu ignori si mergi mai departe! ]

| faranume_3531 a răspuns:

Pai esti? ia da o poza cu tine big grin

Întrebări similare