| danimarinescu a întrebat:

Sunt ochelari de vedere, un accesoriu avantajos la femei!? Bărbații, vă plac femeile cu ochelari?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Mie imi plac femeile tatuate din cap pana in picioare, care au facut abuz de solar, de plastic ieftin si acid ieftin in buze si care miros a ..proxenet, aceste femei fatale de la tara care au devenit un etalon pentru cocalarii posesori de masini diesel sh si stat in chirie, acesti neica nimeni care nu au muncit in viata lor pe nicaieri, dar le au cu vrajeala, pimps si lover boy e plin de voi!
Ups eram sarcastic...

38 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru danimarinescu):

Nu se zice "... din cauza la banii,,?" ci "din cauza banilor?", fir-ar a dracului de limba romana!

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru danimarinescu):

Oricum "banii" se scrie cu un singur "i".

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru danimarinescu):

Dupa "Multumesc frumos" se pune semnul exclamarii.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru danimarinescu):

Pe langa ca n-avea ce cauta semnul intrebarii dupa el se scrie litera mare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce sa iau? In loc de punct ai pus particula "us"? Eu zic sa te duci sa-i ceri banii celui ce te-a invatat limba romana.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Se scrie "lua-r-ai". Romana!hee hee

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Sunt ochelarii de vedere un accesoriu avantajos femeilor? Barbatilor, va plac femeile cu ochelari?" Eu asa scriam, daca scriam asemenea intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cănd unui om îi lipsește piciorul drept. Proteja nu-i un accesoriu, ci o necesitate.
La fel și cu vederea.
Avantajul la ochelarii de vedere este că poți alege unii care să te facă mai sexy și atrăgătoare,
Pe cănd la proteja de picior nu.

Eu port lentile de contact de 20 de ani. Pentru mine este ce-a mai eficientă modalitate de-a rămăne așa cum imi doresc.