| Cosmin_4197 a întrebat:

Sunt operat de apendicita de 11 zile.am voie sa fumez sau sa beau? nu exagerat.

8 răspunsuri:
| misuletss a răspuns:

NU in niciun caz poti face rau operatiei si s-ar putea apoi sa fie mai grav decat o simpla operatie rezista macar vreo doua luni sau cam asa si apoi cred ca e ok daca fumezi sau bei dar in masuri regulate funda?

| seby005 a răspuns:

Daa ce are?

| Yana_4447 a răspuns:

Sincer, indiferent de faptul ca esti operat sau nu, eu ti-as recomanda sa nu bei, sa nu fumezi. Ar fi cea mai buna alegere!

| baiatuucupizzza a răspuns:

Logic ca nu daca fumezi poti face tumoare dupa operatie daca bai iti distrugi ficatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa o lasi naiba cu prostiile. Asteapta si tu o luna, sa vezi cum te simti si bla bla bla.

| dendendenis a răspuns:

Daca esti operat doar de 11 zili poti dar nuexagerat. Funda?

| oana_5984 a răspuns:

Nuuuuuu:O:Oinca nu.iti faci rau...ai grija d tine mai ales cu fumatu ca faci cancer la plamanitongue

| ralucutza120_9455 a răspuns:

Nu e bine sa fumezi sau sa bei nu-i bun pentru sanatate cel mai bine cand ai senzatia ca vrei sa bei sau sa fumezi gandeste-te la viata ta happy