| Marckus a întrebat:

Trebuia sa slabesc 9 kg. intr-o luna neaparat! Va rog recomandati-mi o cura de slabire eficienta! Dau Funda+Vot!
P.S.Va rog vreau ceva fara incearca sa nu mai mananci sau chestii din astea recomandati-mi cure de slabire adevarate! Va rog din suflet!

4 răspunsuri:
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Ushorr.faci sport de foarte mult timp.si numai manancy cipsuri manancy fructe si ce e sanatos sa nu mai bei/manancy cu acid si caroly.cam atata iti pot spune. sper saty placa raspwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugestiile lui Bluee:
-Dimineata cand te duci la scoala pleaca mai tarziu! Ca sa ai motiv de alergatwinking
-mananca cat de mult poti fructe si legumewinking!
-Consuma multa apa!
-fa amdomene si genoflexiuni in fiecare seara
-Urmeaza sfaturile!
Ps:Am auzit si am si incercat: pentru slabit e foarte bun laptele!

| Lion_9677 a răspuns:

Pai alearga fa miscare(daca e ploaie fa niste genoflectini in casa)manca cate un mar pe zi si daca nu iti plac merele taietile bucati mici si duate la calcu bagand o bucatica mica una cate una,nu manca alimente cu grasimi,date cu bitza,role,skateu, trotineta ce ai tu dar mai de graba cu bitza, du-te la sala de sport si fa miscare

| kpn a răspuns:

Depinde cate kg ai acum, daca vrei sa slabesti 9kg, desi nu este recomandat sa slabesti atat, mergi la sala si renunta la alcool, sucuri si paine. Daca poti renunta si la carne ar fi perfect. Slabesti garantat daca mergi zilnic la sala. Stiu ca nu e raspunsul care ti-l doreai dar asta e singurul mod sa slabesti kg astea in timpul asta.