| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac sa imi miroasa parul frumos?

Răspuns Câştigător
| ana_8193 a răspuns:

Un sampon si un balsam bun si, daca vrei, poti folosi si alte produse dupa spalare care de asemenea lasa un miros frumoshappy

7 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Te speli cu un sampon de calitate care miroase bine, cu un balsam si mai sunt si spray-uri pentru par cum a zis emilica95, speciale pentru un miros placut. Nu stai in bucatarie prea mult pentru ca se prinde mirosul imediat si nici in preajma fumatorilor.

cami
| cami a răspuns:

In ultima apa pentru clatire, pune-ti o picatura de parfum :X.si atunci vei vedea rezultatul happy

| otypa a răspuns:

Sa-l intretii, si sa folosesti un sampon bun.

| emilica95 a răspuns:

Exista spray pentru par

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa til sprli bine cu sampon si gel si dupa aia balsam la ultima clatire pui un pic de sampon panten dupa aia o sa vezi rezultatele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi miroase parul urat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sampoane care miros