| Asdffd a întrebat:

URGENT.Azi ma duc la o petrecere si vreau sa-mi iau o rochita fara bretele, este mai transparenta.Si nu stiu cu sutien sau fara?laughing totusi vor fii si 2 baieti si nu am sutien la care se schimba bretelele.happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic sa iti iei un sutien si o pereche de bretele transparente.Daca nu ai sutien atunci cumpara unul. Daca rochia nu are burete o sa se vada naspa. Daca are atunci, stai chilla.Aici tu deciz.Eu zic sa iti iei.:-s.
Sper ca te-am ajutat.:*

| Asdffd explică (pentru anonim_4396):

Deci eu am sutien, dar nu ii pot schimba bretelele si nu ma pot duce sa-mi cumpar unu pentru ca petrecerea este acum la 4.si rochi nu are burete este doar o rochita scurta de vara fara bretele.

| CubuleţDeCiocolată a răspuns (pentru Asdffd):

Nu ai.un burete de sutien.sa-l pui la rochita? si sa nu iti mai iei sutien?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Asdffd):

Pai atunci roaga o prietena sa iti imprumute unul.Sau pe oricine altcineva daca nu poti sa iti cumperi.Adica una dintre persoanele care se duc la petrecere.O poti ruga.Nu thinking Sau pur si simplu schimba tinuta.Nu stiu :-s.O pereche de jeans mulati, o bluza simpla si un maieu cu paiete si sclipici e perfect.Dar depinde si de felul petreceri.:*