| ReeaRissa a întrebat:

URGENT! Vopseaua de par nepermanenta de culoare roscata se prinde pe un par saten inchis ...cat tine o vopsea nepermanenta ( ca as vrea sa incerc si nu stiu ce culoare sa-mi iau)?

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Dap, prinde, dar trebuie să-ți iei o vopsea maia prinsă al culoare și o să îți iasă mai deschisă.
Adică și eu am părul șaten și acum l-am vopsit roșcat, uite cum a ieșit:
http://2.bp.blogspot.com/......20/TBC.JPG
Și vara trecută l-am făcut tot la fel și mi-a ținut câteva săptămâini, depinde cât de des te speli pe cap, rezistă între 8 și 12 spălări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi nuantator, se ia dupa par dar culoarea este puternica.
Nu am cum sa iti zic in cat timp se duce, depinde de multi factori cum ar fi : cat ti nuantatoru in par, daca te speli in urmatoarele 3 zile, daca te speli frecvent. Unei prietene ia rezistat 2 luni si mai avea radiatii roscate in par.