| Lulu_9887 a întrebat:

Va place parul parul lung tot de o lungime? Sau tuns in scari/filat/in "V"?

Răspuns Câştigător
| Denisa444 a răspuns:

Eu am parul lung, pana la talie si e in forma de V. Imi place parul lung deoarece e super feminin. happy

11 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Mie imi place mai mult filathappy In V nu m-am tuns niciodata.cand eram mai mica eram tunsa drept dar acum nu stiu de ce dar tot pe filat optezwinking In fine mie acum imi este pana la umeri ca de 2 saptamani m-am tuns.

| byka23 a răspuns:

Lung in scari depinde de fata, daca e rotunda, in v

| inna a răspuns:

Filat.

| norik a răspuns:

Mie una imi place foarte mult filat.

| Turquoise a răspuns:

Buna
Lung filat love struck

| Tp42 a răspuns:

Cred ca este mai interesant in scari. thinking dar daca obisnuiesti sa-l prinzi, nu-l tunde in scari. happy

| Misoaica a răspuns:

Parul in scari... e mai rebel...depinde de gusturile fiecaruia.

| Schatten a răspuns:

Mie una imi place parul drept, dar cel tuns in scari ar arata mai bine cu niste suvite gen pentru stralucire sau mai intunecate si in mai multe nuante.parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In scari kiss

| diaa a răspuns:

Heii!
Lung si drept love struck

| Carla_2571 a răspuns:

Daca esti mai rebela in scari, arata foarte bine. Daca nu lung si filat este la fel de frumos