| Cld_Andreea_1998 a întrebat:

Va rog frumos ma ajutati? cu ce as putea sa ma imbrac de pasti tinand cont ca este si ziua de nastere a surorii mele?
Dau funda + vot :*

Răspuns Câştigător
| alliyn13 a răspuns:

LOL... nu stiu... o funie poate! INTREBI PE TPU CU CE SA TE IMBRACI?>?>?>?(nici nu stii sa scrii ) LOL

| Cld_Andreea_1998 explică (pentru alliyn13):

Auzi sa stii ca am gresit nu trebuia sa ei raspunsul castigatr

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai zice de niste haine... hmm

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Depinde de local şi de stilul tău.
Ţinuta ar trebui să fie feminină, dar elegantă, decentă şi lejeră.
1. Dacă preferi pantaloni, poţi purta o pereche de blugii slim cu o bluziţă elegantă cu volane şi aplicaţii strălucitoare şi o pereche de tenişi chic sau balerini în culori pastelate.
2. Dacă preferi să porţi fustă, ar merge o fustă înflorată, asortat cu un tricou alb sau gri deschis cu o aplicaţie strălucitoare (broşă; fundiţe) şi balerini sau botine drăguţe şi chic.
3. Dacă doreşti să porţi o rochiţă, atunci alege una mai casual cu accente chic alături de o jachetă de blugi şi o pereche de botine sau balerini feminini.
Dacă însă mergi într-un loc mai rafinat, poţi purta o rochiţă înflorată/pastelată/vişinie de satin cu balerini nude şi bentiţă strălucitoare; dar ai grijă să nu fii mai cochetă decât sărbătorita deoarece se va supăra.Lasă surpriza la o parte şi hotărâţi împreună şi alături de părinţi ce veţi purta ca să evitaţi eventualele neînţelegeri.
Multe piese de îmbrăcăminte (de cumpărat) şi modele găseşti la:
www.hm.com/ro
Aici găseşti idei şi sfaturi de modă:
www.instilulmeu.ro
www.perfecte.ro/fashion
Sper că te-am ajutat!
Baftă!
:-*

| Cld_Andreea_1998 explică (pentru DomnishoaraTPU):

Multumesc pentru sfatul tau decat ceilalti care au raspuns farte urat de acea iti dau tie funda mersi mult :*

| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Poartă ceva nu foarte sofisticat dar nici foarte simplu.O fustă ar putea fi corespunzătoare, la care mai adaugi pantofi şi o bluză elegantă.