| anonim_4396 a întrebat:

Va tundeti vreodata bretonul drept?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Niciodata

| aniiledha a răspuns:

Bretonul drept nu mai este la modahappy daca ar fi sa aleg ar fi cel intr-o parte

| gabi1994 a răspuns:

Nu

| DemonicaMrx a răspuns:

Eu am bretonul drept si vreau sa il schimb facandul intr-o parte dar dimineata cand ma trezesc ma uit in oglinda si vad ca imi sta superb cu bretonul drept si nu o sa il mai schimb!
funda?

| marya99 a răspuns:

Eu l-am avut si drept si intr-o parte dar acum il am tuns un pic in scari! depinde si cum esti tunsa! oricum parul lung nu prea mai este la moda pentru ca toata lumea poarte trebuie sa fi un pic mai expresiv/a cum sunt eu.(sunt tunsa scurt iar in partea dreapta mi-am lasat o suvita si merge ffffffffff bine sa ti-o vopsesti!

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Da, mi-l tund uneori

| AndreiLOOL a răspuns:

Da eu mi-l mai tund drept.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am bretonul drept si nu vreau sa mi-l schimb pentru ca mi se potriveste. Am fost si fara breton dar toti imi spun ca imi sta mai bine cu bretonul drept iar cel intr-o parte cred ca este foarte dragut dar la mine nu merge. Si nu trebuie sa te imbraci sau8 sa te tunzi mereu cum este la moda. Nu stiu ce sa zic... e doar parerea mea...