| halo a întrebat:

Vara asta mi-am propus sa ma bronzez dar nu oricum sunt foarte deschisa la culoare si mai ales alba la fata straight face de fiecare data cand am stat la soare pe fata puneam sapca etc si nu apuca sa ma prinda soarele de autobronzante mi s-a mai spus dar pe fata chiar nu cred ca te poti da cu asa ceva... o metoda mai buna sa ma bronzez frumos si uniform pe fata big grin?

Răspuns Câştigător
| Poinsettia a răspuns:

O crema cu factor de protectie foarte mare. Sau o expunere treptata la soare.

3 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Da-ti sapca jos daca stai dupa ora 14.

| Annemary_2131 a răspuns:

Poti aplica autobronzant pe fata, sunt autobronzante special pentru pielea fetei. Iar daca nu vrei sa folosesti autobronzant, incearca sa folosestiinainte de expunerea la soare o crema cu factor de protectie solara mare (SPF30), iar dupa foloseste un spray sau o crema de intetire a bronzului le gasesti la Avon(ti-am zis de Avon pentru ca eu de acolo mi-am cumparat si mi-au ajutat). ciaw

| BRG a răspuns:

Nu sta la soare prea mult pericol de cancer, atenţie deci.