| Dan515 a întrebat:

Voi va uitati des in oglinda? Cand va uitati ce vedeti sau mai bine zis la ce va ganditi?

24 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Iar mi-a crescut parul, trebuie sa ma barbieresc laughing

| MskDesign a răspuns:

La nimic! Ma uit si atat.

| Dan515 explică (pentru MskDesign):

Eu nu cred ca este posibil sa nu te gandesti la nimic. Cum este acel nimic la care te gandesti tu?

| Croampa a răspuns:

Foarte des, si ma gandesc la faptul ca sunt frumos! big grin

| LaughingKarima a răspuns:

Ma uit in oglinda, dar nu prea des. Ma vad pe mine si ma gandesc la cum arat, ce ar trebuit sa schimb la mine din punct de vedere fizic, cat de bine arat(sau nu) si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,foarte des.
Daca prind o oglinda si sunt in criza de timp, 5 minute tot stau sa ma privesc.
Si in drum spre scoala ma uit in geamurile de la masina sau la geamurile de la cladiri.
Sunt cam obsedata de cum imi sta parul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Sunt cam obsedata de cum imi sta parul" opa. si pentru cine te aranjezi asa bine big grin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru mine big grin
Mor daca vad ca nu-mi sta bine parul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Pentru mine" cum ii zic si lui Doub, nu e frumos sa minti straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

DAR NU MINT.
Imi place sa am un stil al meu.
Intai trebuie sa-mi placa mie si pe urma altuia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit de multe ori pe zi si de fiecare data realizez cat de frumos sunt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu prea. dimineata cand plec la munca, nu e ca ies nearanjat

2. ce armasar, ptiu sa nu te deochi

| Dan515 explică (pentru anonim_4396):

Cum adica "ptiu sa nu te deochi"? Am mai auzit asta dar nu inteleg ce sens are.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dan515):

Oameni mai tampiti adica aia care cred in superstitii si vraji cred ca cineva doar daca te priveste intr-un anumit fel te deoache, adica sa iti mearga ziua rau. tu spunand "ptiu sa nu te deochi" chipurile "rupi" aceasta "vraja". eu am zis-o doar in gluma, nu cred prostiile astea

ai inteles acum?

| EnvyU a răspuns:

La de ce naiba am tenul asa de sensibil si imi apar cosuri foarte usor, si cat de gras e si ca nu imi sta cum vreau parul si etc...

| Kyılε a răspuns:

Cum sa nu. Ce vad? Dublura mea, ce dr*cu sa vad. Ma gandesc la dublura mea.

| Sportfreak a răspuns:

Hmm.da ma uit, imi analizez corpul.

| Ralucaa69 a răspuns:

Ma vad pe mine si ma gandesc la cat de frumoasa sunt!

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Ma uit foarte des in oglina.Ma uit cum arat si uneori imi zic cas frumoasa iar alteori cind imi vad cosurile imi zic ca nu-s chiar frumoasa.Nu stiu cum ma cred altii dar eu pentru mine mereu am sa fiu frumosa pentru ca sa te iubesti asa cum esti este foarte important.

| Coquineagra a răspuns:

"da' foot@byla esti fah".

| HomeAlone2223 a răspuns:

Mă gândesc la aceleaşi lucruri la care mă gândesc şi ziua când imi adunc aminte si noaptea când nu pot să adorm, adică la cate sacrificii trebuie să facă unii ca să aiba un dram de bucurie in viaţă şi ce uşor se poate nărui totul. Profund, nu?

| Dan515 explică (pentru HomeAlone2223):

Nu mi se pare asa profund...