| anonim_4396 a întrebat:

Vopseaua permanenta cat rezista pe par? Am auzit ca suvitele rezista mai mult... pe varfuri cam cat ar rezista?
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi blondul pe rezistă destul de mult pe un păr diferit ca nuanță, dar dacă ești șatenă este posibil să nu îți iasă blondul pe care-l vrei, dat fiind faptul că părul tău e închis la culoare. Dacă vrei vârfurile blonde, decolorează-le direct și nu te mai chinui cu vopseaua...dar nu se mai duce

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Depinde dacă ți-ai decolorat părul înainte de vopsire, de culoarea vopselei, de cât de des te speli pe cap și de calitatea vopselei. Dacă ți-ai decolorat părul și nu te speli zilnic pe cap îți va rezista mai mult culoarea

| Horsyy a răspuns (pentru AnnaaaMaria):

Parul meu este saten si nu m-am vopsit niciodata. As vrea sa-mi fac varfurile blonde... Imi poti spune daca stii aproximativ cat va rezista? Multumesc Anticipat happy

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Horsyy):

Păi blondul pe rezistă destul de mult pe un păr diferit ca nuanță, dar dacă ești șatenă este posibil să nu îți iasă blondul pe care-l vrei, dat fiind faptul că părul tău e închis la culoare. Dacă vrei vârfurile blonde, decolorează-le direct și nu te mai chinui cu vopseaua...dar nu se mai duce