Întrebare recomandată | Ho1 a întrebat:

Vreau sa decorez camera si as vrea niste idei si CUM SE CONFECTIONEAZA decorarile astea! cum ar fi (brad din hartie, fulgusori, babe de omat). poate niste siteuri?!

Răspuns Câştigător
39 răspunsuri:
| Bentaru_Robert_1993 a răspuns:

Pai sa-ti explic cum se face. iei o poza de pe net sau o imagine si o copiezi. dupa decupezi imaginea si o pui pe un carton de orice culoare ai. faci conturul si apoi decupezi si apoi il pictezi sau il colorezi sau lipesti hartie colorata pe el