| capbatutcatalina a întrebat:

Se apropie sarbatorile de iarna si asa vrea sa-mi decorez camera.Imi da cineva ceva idei? Fulgusori,luminite, oricebig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incepem cu inceputul:
1) Iti cureti mobila de oricee (dai jos bibelouri, carti, penare etc)
2)La marginea fiecarui mobilier poti pune crengute de brad
3)Pe tavan si pereti poti agata margele sau betea din loc in loc cu scotch
4) Poti picta geamurile cu tempera facand fulgi sau ce vrei tu
5) Jos la podea poti pune iar crengute de brad
6) Pune un brad in camera
7) Incearca ca fiecare piesa de mobilier sa aiba beteala, globuri, crengute de brad, fulgi confectionati din hartie etc

1 răspuns:
| Sîrbu_Mihai_1985 a răspuns:

Depinde de gusturile tale si de spatiul camerei tale.Ai putea sa pui luminite si chiar betele daca ai loc pe undeva