| anonim_4396 a întrebat:

Feteleee care este cel mai bun sampon care la-ti folosit vreodata? al meu e wash&go si nivea diamond gloss dar dupa 2 luni de folosit nivea parul meu o luase razna si am revenit la wash&gohappyhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Head & Shoulders.
După părerea mea, e mai bun decât Wash & Go.
Hidratează părul, iar eu una, nu am făcut mătreaţă de la el.

7 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

L'oreal Elseve Arginine Resist, il ador!
Folosesc atat samponul, cat si balsamul si sunt ffffffff multumita.

http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_17548.jpg

| anonim_4396 explică (pentru TiffanyღBJ):

La recomandarea ta l-am incercat! am parul foarte lung si vad ca acest sampon dupa 2 spalari a facut minuni iar balsamul nu mai spunlove struck e minunat! imi pare rau ca nu ti-am dat fundacrying o sa raman la aceasta gama (sampon si balsam) deoarece mie bine cu elbig hug multumesc

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pt mine nu conteaza funda, imi pare bine ca iti place. Sa il folosesti in continuare cu placere happy pupici

| anonim_4396 explică (pentru TiffanyღBJ):

Muultumesc!big hug esti minunatahappy pupici

| anadark84 a răspuns:

Imi place Gliss cel roz impreuna cu balsamul spray. ( http://www.hypermarketulonline.ro/......72c35a.jpg )
Imi plac si sampoanele de la Yves Rocher

| ianaa a răspuns:

Eu folosesc ELSEVE este chiar bun si nici nu mai trebuie sa folosesti balsam

| xdBixii a răspuns:

- eu folosesc Elseve, și sunt foarte mulțumită de rezultate happy