| Plesa_Madalina_1985 a întrebat:

Vreau sa ma pensez!(cine ma făcea pe mine s-a mutat din oraș)! si nu știu încotro?! ce imi puteți recomanda! multumesc

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Eu nu risc niciodata sa ma pensez singura, asta pentru ca am facut o cand eram mai mica si aveam niste sprancene horror. Acum nu suport sa stau nepensata. Cu toate astea nu am indemanarea sa ma fac singurica happy.

Iti recomand sa iti cauti un salon, poti incepe cautarea in zona ta, daca nu gasesti si mai departe. Nu zic sa intri in toate saloanele, zic sa citesti foarte bine recomandarile lor sau daca ai vreo prietena multumita, sa incerci si tu. Mereu am mers pe parerile oameniilor, citeam reviewuri pe pagina lor. Asa mi am gasit o fata care penseaza frumos, si asta iti recomand sa faci si tu! Sa cercetezi un pic laughing

Răspuns utilizator avertizat