| AnneAn a întrebat:

Vreau sa-mi fac parul EMO fara fixativ! ..SE POATE? Daca da dati-mi va rog un link. si niste sfaturi de coafuri...Raspunsul care ma ajuta cel mai mult FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| DeniDodo a răspuns:

Nu cred ca se poate fara fixativ deoarece la parul,, emo" parul e ridicat in spate..si e ridicat cu fixativ...dar depinde si tunsoareahappy pe care o ai de exemplu eu am o fata ca are parul mia aspru si des nu stiu cum sa iti zic...infine e mai aspru la fir..si e des parul iei si atunci nu ii trebuie fixativ happy Sper sa te ajute :*

| AnneAn explică (pentru DeniDodo):

Ma cam ajuta..Parul meu e usor de manevrat. Daca il fac fara fixatix sta dar nu mult.batting eyelashes Afara daca bate vantul imi sta doar 5-7minute.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat