| dydy22 a întrebat:

Vreau si eu o parere din partea fetelor in special, nu stiu cum sa ma imbrac pentru revelion eu am niste pantofi mocasini din piele si niste pantaloni eleganti cu dungi albe foarte subtiri si as vrea sa va intreb ce camasa sa imi cumpar sk as vrea sa imi iau si un sacou.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu stiu cum ai tu imbracamintea asta dar mie nu imi suna bine deloc, fara suparare.
Mocasini de revelion? Unde sunt tocurile, unde e rochia, unde e jacheta faina?
E prea old-style. Repet, poate nu am eu imaginea facuta bine in cap, dar parca citesc intrebarea unui baiat.

Cel mai frumos in seara de revelion pentru o femeie e tinuta classy- rochie, dresuri, sclipici poate, culori atragatoare, care sa insemne ceva.

http://dssmile.wordpress.com/

| dydy22 explică (pentru Libelle):

Tocmai sunt un baiat

| Libelle a răspuns (pentru dydy22):

Ok...atunci schimba-ti numele. Induci lumea in eroare. O camasa dintr-o culoare. poate crem/ gri, chiar si negru.

| Florenta16 a răspuns:

Merg foarte bine mocasinii cu niste pantaloni eleganti, da o nota de oficial, si ca si camasa, poti opta pentru una transparenta, dar cu sutien negru pe dedesubt, sau o bluza simpla putin mai decoltata sa lasi loc unui colier nu foarte incarcat, si un sacou cu manecile intoarse, ar fi o excelenta alegere. La par, prinde-l ca intr-un coc, dar sa iti ramana fire rebele ondulate, si ca accesorii, un ceas marisor. Bafta si Craciun fericit!