| mardeamor a întrebat:

Vreau un animalut in afara de caine si pisica.care este cel mai usor de intretinut si care il poti mangaia tot timpul sa fie dragut astept rasp mss mult

10 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna hamster si porcusor de guineea.Eu am un porcusor de guineea si sunt foarte draguti, pufosi si ii poti mangaia in voie pentru ca lor leplace sa fie mangaiati. Daca vrei sa afli cum se ingrijeste si mai multe imi poti lasa un mesaj pe privat.Numai bine.

| facebook01 a răspuns:

Papagal

| AshtraysAndHeartbreaks a răspuns:

Papagal.hamster.happy

| oanacatalina a răspuns:

Hamster sau broasca testosa.

| x0xandra a răspuns:

Cel mai usor de intretinu este broasca testoasa doar ca nu o poti mangaia.Eu zic sa iti iei un porcusor de guineea

| andreutzza04 a răspuns:

Un animal superb, pufos, care adora afectiunea si care ofera dragoste e chinchilla... eu am una si e adorabila:X:X

| oanna_4635 a răspuns:

Un perus! se imblanzeste foarte usor!:*

| TeBeX a răspuns:

Un Hamster

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamster:X:X::X

| AnneMarye2013 a răspuns:

Paii... Iti poti cumpara un catel (Labrador) In fine!
Este cam greu de intretinut, dar sa fim seriosi acum... daca vrei sa ai un animal sanatos trebuie sa-l intretii foarte bine!