| Vacaru_Anastasia_1999 a întrebat:

Vredeti ca fetele cu ochi caprui nu sunt frumoase?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu conteaza atat de mult culoarea ochilor. Sunt oameni care pot sa aiba si ochi albastri/verzi si tot urati sunt. Conteaza mai mult forma lor si simetria pe fata. Cunosc persoane care degeaba au ochi albastri/verzi ca sunt uratele fizic si majoritatea personelor spune despre ele doar "ca au ochi frumosi". Nu preferi sa fii numita frumoasa in loc de "Ai ochi frumosi" doar pentru ca ai o culoare mai rara? happy

| Kandia15 a răspuns (pentru Adry05):

Gandim la fel happy laughing Nici nu ma mai obosesc sa ii scriu un raspuns, ca mi l-ai " furat " tu laughing kiss

| Adry05 a răspuns (pentru Kandia15):

Wow, ma bucur. laughing :*

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Majoritatea au ochii caprui tu ce crezi? mie imi plac

| Frumystefy a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza culoarea ochilor... eu ii am vrezi si nu cred ca e mare lucru... conteaza ce suflet ai nu culoarea ochilor

| Marianneftw a răspuns:

In niciun caz! Si eu am ochii caprui si imi plac, altfel nu mi-ar sta bine. Uita-te la Nina Dobrev, la Victoria Justice, au ochi capui si totusi sunt superbe. Cum a spus si Adry05, degeaba fetele alea au ochii verzi sau albastri daca sunt urate la fata sau la corp. Nu numai ochii conteaza, ci restul persoanei.