| amy1513 a întrebat:

Am terminat liceul la uman/filologie si nu stiu exact la ce facultate sa ma inscriu. Imi puteti oferi cateva optiuni? Multumesc!

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa mergi la Filologie, Jurnalism, Drept.Succes!

| ladydaianne a răspuns:

Dacă vrei să continui pe această filieră eu îți recomand Facultatea de Litere. Ai putea încerca și la Academia de poliție dacă te descurci la română, istorie și engleză, însă acolo contează foarte mult sportul.
Succes mai departe! Sper ca decizia pe care o iei să te ajute în viitor.

Răspuns utilizator avertizat