| PHLO007 a întrebat:

Salut,

Tocmai ce am terminat liceul si nu stiu in ce directie sa ma indrept. Am in minte doua optiuni pentru facultate, ceva pe calculator it sau drept. Adevarul este ca nu prea am informatii concrete in legatura cu aceste doua specializari. Am intrat aici poate ma puteti ajuta cu cateva sfaturi, pareri, sugestii...

Multumesc frumos.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O sugestie, www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

| MadRaven a răspuns:

Buna,
Uite: www.alegefacultatea.ro aici gasesti mai multe informatii despre majoritatea facultatilor, plus parerile studentilor.
Eu am o verisoara la drept :)
Numai bine!

| TudyCFR a răspuns:

Intra pe siteul facultati la care vrei sa mergi si vezi cum este ca iti ofera detalii si daca iti place una mai mult mergi la aia dar eu as alege it

| Deusaa a răspuns:

Eu sunt la drept. e f greu, adica mult de invatat. dar e frumos, daca iti place ceea ce faci! big grin depinde si ce iti doresti tu...