| Elena35362 a întrebat:

As putea intra la facultatea de design vestimentar din Bucuresti sau Constanta, avand in vedere faptul ca eu sunt la profil de stiintele naturii si ca nu am urmat niciun curs de desen sau croitorie?

3 răspunsuri:
| Deea_Andreea_1989_vPly a răspuns:

Nu prea stiu cred ca da

| vlad1112 a răspuns:

Da poti intra sigur dar trebuie sa iti placa si sa te pricepi la desenat doar atat

| Elena35362 explică (pentru vlad1112):

Da,ma pricep cat de cat la desen si intr-un an pot sa mai lucrez la asta, doar ca nu trebuie sa dau si altfel de proba, adica sa confectionez ceva ..sau nu stiu?