| Kokolino123 a întrebat:

Bună seara, as dori sa achiziționez ceva scump de 100 de milioane și nu stau bine financiar, îmi puteți da un sfat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te referi la 100 milioane vechi, te anunt ca nu se mai poate face nici o tranzactie cu ei, ca au iesit din folosinta de peste 10 ani si cine-i mai are ii pune pe foc!

| johnnny123 a răspuns:

Da. Nu achiziționa lucruri pe care nu ți le permiți.

| nukeyly a răspuns:

Acel "ceva" face bani, in cat timp se plateste singur?, atunci ia de la cineva suma [cineva ce nu sta in ei si se poate lipsi o vreme de ei] si nu fa credite cu dobanzi aberante 30-70% cu rata saptamanala sa tot vina Repo-man la tine la usa, iar daca e doar un moft de bifat pe lista dai pace.
Ca sfat nu-ti lua vila cu N+1 etaje, daca n-o poti incalzi decent si nici ferari daca n-ai bani de benzina sau piese.

Răspuns utilizator avertizat