| TimpLiber a întrebat:

Sunt clasa a XI. profil electric. si as vrea si eu sa va intreb unde credeti cu as putea da mai departe. Facultate ceva? Dar facultatea de Electrotehnica?

2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Este foarte buna... numai ca este si foarte mult de invatat. Pentru profilul pe care-l urmezi este o alegere buna, acum depinde si de tine de ceea ce stii sa faci.
Eu sunt in electrotehnica (fac.)

| catalin_9680 a răspuns:

Domeniul electric este un domeniu destul de greut, putini sunt cei ce invata electrica si reusesc ceva. Daca iti place si te pricepi continua pe acest domeniu deoarece este cautat mai ales ca suntem in era tehnologiei avansata in electrica si electronica.