| mihailaoana16 a întrebat:

Buna sunt la liceu am trecut clasa a 10 a pe profilul de stiinte sociale sunt constienta ca dupa liceu urmeaza facultatea problema este ca nu stiu la ce facultate sa ma duc de pe acest profil Soo please help mee...

Răspuns Câştigător
| syos007 a răspuns:

Buna, te pot ajuta! Pai ai putea incerca facultatea de psihologie, sau daca nu, poti incerca la jurnalism. Eu sunt in aceeasi problema si vreau sa aleg ceva din acestea doua! Sper ca ti-am fost de ajutor :*

1 răspuns:
| Darius2019 a răspuns:

Traducator?