| Florennce a întrebat:

Bună TPU
Eu mă voi mai pregăti pentru Medicină încă un an. Momentan nu am găsit niciun job în care voi putea avea timp şi să învăţ şi întrebarea mea ar fi: mă pot angaja la un centru de meditaţii în Bucureşti ( română şi biologie ) chiar dacă nu sunt profesoară sau studentă? Sau cum pot oferi mai uşor meditaţii?
Mulţumesc

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa dai un anunt in ziarul local sau pe site-uri precum olx si sa dai meditatii private.
Trebuia sa dai la medicina de acum. Si asa o sa fie ani multi de invatat. Parerea mea e ca ai pierdut un an.