| Andreea_1147 a întrebat:

Buna tuturor.Am si eu o intrebare.Sunt din tg- jiu, si stiu ca sunt licee foarte bune si aici, dar eu totusi as vrea sa fac liceul in Bucuresti.Am inteles ca este foarte greu departe de casa, si ca la internat este foarte greu. Dar si la facultate vreau sa raman la Bucuresti...si ma gandesc ca poate o sa ma mai obisnuiesc putin cu admosfera de acolo... Voi ce spuneti? Sa merg la liceu in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| Ralla_7778 a răspuns:

Mai bine ai ramana acasa nu este asa bine in bucuresti

| Andreea_1147 explică:

De ce spui asta?

| Andreea_1147 explică (pentru Andreea_1147):

Multumesc oricum pentru raspuns! Am hotarat, raman in tg jiu!