| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat castiga o asistenta stomatologica? Ms.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru început minimul pe economie iar după principal poate ajunge și la 1500 ron.
Cu plăcere.
Pa, pa.

| tyana a răspuns:

Depinde de medicul stomatolog pentru care lucreaza, de cate ore lucreaza pe zi, de cati pacienti are medicul respectiv. Cel mai bine castiga asistentii medicali care lucreaza in spitalele militare si cele private.

| mami a răspuns:

La inceput te platesc cu minim pe economie diferentiat mediul urban si mediul rural

| Bucatarul.com a răspuns:

Depinde de cabinetul stomatologic!

| zxsds a răspuns:

Depinde unde lucreaza, la stat nu castiga mai mult de 1. 300Ron. In particular se castiga mai bine, chiar peste 1. 300Ron...