| moftuliki a întrebat:

Care a fost kel mai romantik lucru pe care l-ati facut? big grin dar cel mai penibil? :d dar cel mai amuzant? big grin

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cel mai "romantic" (nu fac prea multe chestii romantice, nu imi plac) a fost un powerpoint cu poze cu mine si iubitul meu de cand ne-am cunoscut si melodia noastra preferata pe fundal. M-am chinuit o gramada sa pun melodia, ca nu ma pricepeam sa o ajustez in ritm cu derularea imaginilor. Cred ca a apreciat efortul. Amuzant, pentru mine, cand eram in clasa a 9a si am rugat o vecina care era eleva la liceul unde lucra mama, sa ii spuna ca am plecat in bucuresti, sa ma intalnesc cu un tip cunoscut pe net. Pentru mama nu a fost asa de amuzant, voia sa ma stranga de gat cand m-a vazut bine mersi in sufragerie. Cel mai penibil (de care imi amintesc acum, sunt sigura ca au fost mai multe): aveam vreo 13 ani, fusesem la colindat de craciun si cand am venit acasa, ca de obicei, sortam dulciurile primite si puneam covrigii in sir. M-am gandit sa fac un dans hawaian, ca tot aveam sirul de covrigi de gat, mi-am pus o fusta, un maieu si covrigii-elementul cheie si am iesit in ritm de dans in bucatarie, sa o surprind pe mama. Din pacate, am surprins toti cei 4 musafiri pe care ii avea si de care eu nu stiam (prieteni de familie, parinti ai unui tip care imi placea). Am mai zguduit putin...covrigii si am plecat, convinsa ca numarul meu de dans hawaian nu a avut succes. Asa a si fost, dupa plecarea mea, se auzeau hohote de ras din bucatarie. Cum pui emoticonul pentru loser?tongue

| sergiu2525 a răspuns:

Pot doar cel mai penibil:iarna am aruncat cu un bulgare cu gheata intr-un autobuz gol, a tras pe dreapta si soferul m-a alergat. tare nulaughing

| mihaelutzamy a răspuns:

Au fost multeeeee, da ale atle care au fost?thinkingbatting eyelashes

| Clauditza a răspuns:

Romantice nu prea penibile =i-a spus lui Spike ca m-am indragostit de el amuzante nu stiu jucam baba oarba in cla a4 si a venit profa da eu eram in mijlocu clasei si am atins-o si am zis a te-am prins cea mai ras atunci de mine...

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Penibil:la ora de mate am alunecat cand faceam o problema la tabla si am cazut in fund. dupa 5 minute au uitat si intreaba profa daca m-am lovit si iar si-au amintit si au inceput sa rada...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la mine s-au intamplat o "SUMA" de lucrurilaughing cel mai penibil a fost dupa parerea mea acela cand am facut dragoste prima data cu iubitul meu " imi era rusine"laughingrolling on the floor dar in acelasi timp a fost destul de romantica noaptea aceea si am scapat de rusinea pe care o aveam la inceputul seriihappy cred ca lucrul asta a fost si penibil si amuzant si romantichappy dupa parerea meachatterbox

| nobody_9468 a răspuns:

Asa, deci:
1.romantic:sa cred in el
2.sa rad, desi nu stiam de ce rad ceilaltilaughing
3.sa visez si sa cred ca se va intampla candva, desi aparent e adevarat este inexistent...big grin

bafta

| ruxybelle a răspuns:

multtee laughing si de toate laughinglaughing

| rapidista a răspuns:

1. Urasc chestiile astea, asa ca pot fi orice numai romantica nulaughing
2. Povesteam unei colege niste "prostioare" si dirigu era in spatele nostru
3.Am iesit afara seara cu un hanorac peste bluza de pijama, si incalzindu-ma am uitat si mi-am deschis fermoarul de la hanorachee hee Au ras toti cu lacrimi