| 123456789qwertuiop a întrebat:

Care este cel mai jenant si penibil lucru facut de voi? Cel mai amuzant funda!

Răspuns Câştigător
| crazzylol a răspuns:

Anul 2013, mergeam pe strada cu inca 3 fete si la un clot de strada urlu in gura mare "Ma mananca rau in fund" si cand am dat coltul erau vreo 5 baieti care radeau de mine... (da' chiar ma manca rau...)

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Am cazut pe scari chiar in fata baiatului ''crush''

| TiberiuFasole a răspuns:

Chuck Norris nu face chestii penibile si jenante, cel mai penibil lucru, este ca s-a nascut intr-un avion care nu a fost construit de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-ţi citesc numele în timp ce beau suc.
A plouat pe tastatură, din nou. :v

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Pe cand aveam vreo 5 ani eram afara si nu stiu de ce, am facut pe mine, cand am vazut asta am fugit undeva si nu mai voiam sa ies de acolo ca cica am vazut un schelet acolo, da aia tot strigau "Iesi ma de acolo", iar dupa 5 min unu mai mare ca mine l-a chemat pe tata si am fugit direct in casa si m-am schimbat