| AngelWhatt a întrebat:

Buna TPU
Care este cel mai penibil/amuzant lucru pe care la-ti facut pana acumlaughing)?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Am inceput sa rad singura in troleibuz si pe strada. Nu stiu uneori rad din orice alteori nu rad nici la cea mai buna gluma spusa in viata. Odata am calcat o babă pe picior si am descaltat-o, asa urat s-a uitat la mine zici ca i-am furat pensialaughing. Si odata am mers cu capul in jos si m-am lovit de un indicatorlaughing.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Penibil nu-i totuna cu amuzant, asa ca decide-te!

| AngelWhatt explică (pentru ardnaxur1961):

Am vrut sa spun ca ori penibil ori amuzanthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut asa multe(din amandoua categoriile) ca mi-e greu sa ma decid care ar fi acela care ar ocupa locul intai (I) happy happy