| GabytzaDoolce a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai frumoase meserii?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

@Pirate
poate ți se pare că acea meserie este frumoasă, dar cu meseria aceea ajungi să întrebi doctorul că de ce îți tot repetă alfabetul, dar de fapt el îți enumeră bolile pe care le-ai făcut.

@Gabygabytza
cel mai bun exemplu l-a dat @Apache.
Răspunsul meu ar fi o meserie ce nu necesită prea mult efort fizic, nu provoacă stres, din care câștigi destui bani și să îți placă acea meserie, dacă nu-ți place acea meserie atunci nu o poți considera ca fiind cea mai frumoasă sau cea mai bună meserie, cred că tuturor ne place meseria dată de Apache.

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Manager pe o insula exotica!
si mai iei si 10000 de dolari pe luna pentru asta...

| darrio2007 a răspuns:

Cele unde muncesti putin si scoti bani multi.Asta este in ziua de azi.

| DEBrown a răspuns:

Actor de filme porno.

| Ecou a răspuns:

Militar!

| darielle a răspuns:

Cantaret,prezentatoare de stiri, fotomodel

| fluturas a răspuns:

Alea care-ti plac

| iuddavali a răspuns:

Cea mai frumoasa meserie este cea care imi place sa o profesez. daca imi place, va fi si cea mai frumoasa.

daca nu imi place ceea ce fac, degeaba spun unii si altii despre ea, ca pentru mine va fi un chin si o uratenie.

| Reek54 a răspuns:

Cele care te pasioneaza,distreaza si te fac sa te simti bine.
Eu zic ca : Militar, Pompier, Pilot de curse, Luptator, Pilot de avion, Sofer, Cantaret...

| monica2000 a răspuns:

Creator de moda sau regizor.

| Progeniturã a răspuns:

Fotograf

| alex12_6780 a răspuns:

Designer interior

| dezi a răspuns:

Cantareata,designer sau explorator