| Viorelaa26 a întrebat:

Cat de greu e sa lucrezi ca lucrător comercial? Si cum e la început cum e cu adaptarea?

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

La început o sa ți se para greu. Dar înveți și te adaptezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate le inveti daca vrei un loc de munca si sa acumulezi experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Lidl de exemplu un lucrător comercial trebuie sa fie și casier când e aglomerat, așadar trebuie să fii atenta la bani. In plus se aranjează marfa pe raft, se face curățenie in magazin.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cam care e salariu net lunar, si cate bonuri a cati lei unu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Am găsit ca salariul net e 2050 lei, bonusul e de 250 lei și tichetele însumează 330 lei.
https://www.undelucram.ro/......salariu-35

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

2600, mda, pentru cine se duce e la un cat de cat.