| anonim_4396 a întrebat:

Ce studii iti treuie pentru a ajunge psiholog?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmezi cursurile Facultății de Psihologie, un master în psihologie, etc.
Pa, pa.

| hummer24 a răspuns:

Poi trebuie sa faci facultatea de psihologiewinking dar nu prea e rentabila in Romania, dar in europa si sua psihologii buni sunt bine platiti

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| Pavelll a răspuns:

Mai intai facultatea de psihologie, si acolo afli mai multe.