| Elise_1052 a întrebat:

Ce vreti sa fiti cand sunteti mari? Funda cea mai faina chestie.

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu deja sunt adult, cand vin in Romania in 2012 imi scot categoriile C, CE si ma bag ca sofer pe tir acolo raman pana ma pensionez.

| BaronVonBavaria a răspuns:

Ghid turistic pentru ca imi place sa calatoresc si imi place geogra si isto nu mai am mult pana la faculta mai un an fara astabig grin
O zi buna

| Andarock a răspuns:

Designer de Moda as vrea sa ma fac...
As vrea sa ma mut la Paris, iar acolo sa am propia mea firma...
Acesta ar fi visul meu...
OlaLa...La Paris sunt si baieti draguti!

| Mihaela a răspuns:

Hei. Visul meu este sa devin actrita sau daca nu farmacista in laborator. Tu?
Numai bine!

| DrDeath a răspuns:

Orice in america.Desi as prefera sa fac costume pentru oamenii de afaceri.
URASC ROMANIA
Funda!?

| SangJin a răspuns:

Medic stomatolog sau, ma rog, economist. Da' pana atunci, cine stie... xD

| lylo a răspuns:

Presedintele romaniei :]]:]]:]]... o sa fiu mai buna ca basescu =]]
glumeam ma... eu vreau sa devin jurnalista big grin; x

| reky a răspuns:

Adult

| Deyutza1997 a răspuns:

Pai...pediatru...sau hair stylist :X:X:X funda pls :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cantareata. studiez pianul si tobele la liceul de arta dimitrie cuclin. as vrea sa am o formatie rock

| FanMJJ a răspuns:

Milionar big grin :X

| Visatoarea a răspuns:

Detectiv la CIA.Fac un bine omenirii.Prind raufacatorii.
Mda sau daca nu, scriitoare.Ador romanele politiste!

| petruta a răspuns:

Pai ce nu as vrea eu as vrea sa dau la liceul informatic in sistem bancar stwardessa sau tehniciana in turism poate dau la petagogic educator/invatator sau in categoria cosmesciilor sau coaforsunt mai multe

| acestaesteunnume a răspuns:

Regizor
Designer vestimentar
Actrita
Presedinte
sau
Propria mea emisiune pe Travel Chanel fiindca imi place sa descopar lucruri noi!

| dasda a răspuns:

Stewardessa.

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Stilist.Funda?

| Bashiix3 a răspuns:

Eu vreau sa ma fac Actor si Musafir; X

| habibi2012 a răspuns:

Avocata sau procuroara ori daca nu economista

| HinoKahoko a răspuns:

In primul rand adult, dupa aia pirat, hacker, avocat sau psiholog.

| ßeatryce a răspuns:

Traducatoare,actrita,fotomodel/manechin ori aia care o sti tu...una din astea

| ALEXTZU a răspuns:

Bucatar ca sa nu mor de foamelaughing

| cosm1n_4946 a răspuns:

Medic

| DoarEu_2185 a răspuns:

Actrita,cantareata/mai cunoscuta ca Lady Gaga sau Michael Jackson laughing