| Incarcare a întrebat:

Ce vreti sa fiti cand sunteti mari? Eu veterinar!

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cand o sa fiu mare o sa vreau sa fiu mic din nou,dar casa iti raspund la intrebare,as vrea sa am o slujba care sa nu ma streseze asa tare,dar sa imi tina si entuziasmul ridicat pentru ceea ce fac. Si nu in ultimul rand sa iassa banii,ca asta conteza de multe ori. Daca reusesc,poate ma fac ori politai ori o sa am afacerea mea. Nu prea imi place sa am sefi, imi place mult cooperarea, si munca in echipa. ok. bye noapte buna.winking

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Money maker.

| DennyxD a răspuns:

Si eu as fi vrut asa mai demult, dar de la an la an imi schimb parerile...acum as vrea psihologthinking

| elasexygagica a răspuns:

Dansatoare de stripteaselove struck

| Mihaela_3187 a răspuns:

Ei inca nu prea stiu. M-am gandit dupa parintii sa-mi fac baza deci economist, dar poate imi schimb parerea. Conteaza si unde vrei salucrezi. Eu consider caIn Moldova si Romania nu merita sa lucrezi mai bine In Londra sau In tarile in care ai cu ce trai. :* succese!

| tYNNa_5461 a răspuns:

Translator!