| Slavic a întrebat:

Cum devin Expert TPU mai repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Activitatea pe site, răspunsurile tale să fie votate ca folositoare, inteligente și amuzante dar fără să ne batem joc, jigniri, atacuri la persoană, etc. și de asemenea multe fundițe ca drept mulțumire din partea celor care au primit răspunsul tău.
Baftă multă.
Totul se bazează pe voluntariat iar răspunsurile sunt pur orientative, nu omoară pe nimeni.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cam cat de repede? Mai repede de 2 luni nu se poate, dom'le. Incearca sa arunci niste fairy dust peste ecran, poate ceva ceva se intampla.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa nu te superi ca intreb happy Dar cu ce te ajuta asta?straight face
ca sa devii expert trebuie sa raspunzi cat mai bine la intrebari, sa intri mai des pe site si sa ai mai multe funditebig grin
Succes!kiss

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca tu chiar crezi ca acest lucru conteaza, iti cedez eu chenarul meu.

nony
| nony a răspuns:

Daca ai intrebat, nici nu vei ajunge.Nu de aia, dar iti presimt niste raspunsuri plastice, fara culoare, de dragul impresiei.
O sa devii ...neinteresant.

| viatadecacatt a răspuns:

Mai Ho ca de abia ai 3-4 funditelaughing

| Vizitiul a răspuns:

Nu stiu daca o sa ajungi expert in acest ritm, cu postarea asta ti-ai micsorat sansele.

| dragalasica a răspuns:

Trebuie sa ai o activitate bogata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dand raspunsuri corecte si utile la cat mai multe intrebari si avand cat mai multe fondite...in rest intreaba pe Raluca sau pe un expert de pe aici, dar iti trebuie si voturile userilor...asa ca trebuie sa ai si prieteni adevarati pe aici! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dovedesti prin raspunsurile tale ca ai ajutat userii si ca meriti. happy