| Bubiko a întrebat:

Cum pot sa devin si eu Expert TPU?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin corectitudinea răspunsurilor, numărul de fundițe, activitatea pe site te ajută să devii expert.
Eu sunt fost expert și nu mă mai încântă această idee, vei câștiga mulți fanatici!
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Dai cat mai multe raspunsuri folositoare.

| Bubiko explică:

De ce nu pot sa vad raspunsurile?

| stefangeles a răspuns:

Sa acumulezi cat mai multe puncte sa ai cat mai multe raspunsuri castigatoare si sa fiii un user activ mai totimpul big grin

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Prin oferirea a multe raspunsuri de catre tine si multe voturi dar cel mai mult devii expert TPU daca ai obtinut multe fundite de-a lungul timpului iar ft fundite trebuie sa reaspunzi cat mai sincer si corect pentru ca altii sa te premieze cu fundite

| doika a răspuns:

Pai daca dai fundite.si dau fundite la tine inapoi laughingglumesc, trebuie sa stai mult pe sitebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai la coada ca e lista lunga laughing