| AndreeaSiAndra a întrebat:

Cum devin expert TPU

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Trebuie sa ai peste 2 luni de cand esti pe site si sa fi raspuns la peste 500 (parca) de intrebari, cu raspunsuri utile si inteligente, apoi gasesti pe cineva care sa te propuna pe blog si daca te propun suficient de multi, adica daca esti populara, devii expert. Ta da daaam!

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Faci donatii laughing

| fluturas a răspuns:

Dai raspunsuri cat mai folositoare.incercand sa obtii cat mai multe funditewinking

| Zodiac a răspuns:

Cu ce te incalzaste sa devii expert TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci o cerere in scris la...Ralucatpu.ro
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui "?" la sfarsitul intrebarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiho-dar, unde iti este patratelul cu "expert TPU"?
La dat la noii experti...rolling on the floorsau merge prin rotatierolling on the floor
Azi la tine, maine la altul si tot asalaughing

| AndreeaSiAndra explică:

Vreu sa devin expert ai vreo problema zodiac