| andreeaxxl a întrebat:

Eu initial voiam sa dau la o facultate in Bucuresti si nu am gasit ce voiam si m-am inscris in Timisoara.Acum dupa ce m-am inscris am gasit si in Bucuresti si as vrea sa renunt la cea din Timisoara si sa merg la cea in Bucuresti, desi este mai putin buna.Nu stiu ce sa fac! Mentionez ca in Timisoara s-au inscris doar 140 de persoana in timp ce in Bucuresti s-au inscris cateva sute.Nu stiu ce sa fac! Funda...

4 răspunsuri:
| Tina88 a răspuns:

Din cate stiu nu se mai pot depune dosare decat in toamna la facultatile care mai au locuri libere. Bafta.

| Flav1a a răspuns:

Daca mai ai timp si nu s-a terminat perioada inscrierilor, poti sa depui dosarul pentru inscriere si la cea din Bucuresti si in functie de rezultatul selectiei dosarelor, adica numarul de locuri la buget/taxa, te decizi la care ramai. Eu asa as face, ca sa nu am apoi regrete si sa ma intreb daca ma inscriam acolo sau daca nu renuntam dincolo...

| andra39 a răspuns (pentru Flav1a):

S-au terminat deja inscrierile, eu ma gandeam sa ma inscriu in toamna si la Bucuresti si sa renunt dupa la cea din Timisoara.

| Flav1a a răspuns (pentru andra39):

Unde crezi tu ca ti-ar place mai mult atunci happy