| anonim_4396 a întrebat:

Hei.:*
As vrea dupa ce termin Academia de politie sa devin politist criminalist si sa plec in Statele Unitee.love struck
Ce parere aveti?love struck

Răspuns Câştigător
| 0vidius a răspuns:

Nu cred ca sunt recunoscute studiile din RO(UE) in State si s-ar putea (mai mult ca sigur) sa refaci facultatea dar la o academie din State sau macar 1-2 ani complementari asa se intampla la doctori care sunt nevoiti sa mai faca un an de facultate in SUA pentru a putea profesa.

4 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Daca poti da. De ce nu?

| katy_3282 a răspuns:

Daca ai sansa sa pleci de ce nu ai face-o! dar va trebui sa mai studiezi un timp acolo pentru a avea performantele necesare in SUA!

| Aesir a răspuns:

Cat timp iti urmaresti visul nu esti pe calea gresitawinking

| Clauditsaaaa a răspuns:

Daca tu asta iti doresti, atunci numai bine si cu D`zeu inainte :*. bafta.