| Joker3134 a întrebat:

Meseria de programator este una stresanta?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Iar incepi cu de-astea... orice meserie e stresanta sau mai putin stresanta in functie de cit de profi esti, ce colegi ai, unde lucrezi.

| LPCTSTR a răspuns:

Mai depinde si de compania la care lucrezi, unii te tin din scurt iar altii opteaza metodele pasnice si vor vrea sa faci in grup comunicarea (impartitul pe sarcini) mai de graba decat seful sa-ti dea ca o fisa a postului.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru Joker3134):

Ai drept la pauze, intreaba-ti parintii, ei cand muncesc nu au deloc-deloc pauze?