| razvangabriel96 a întrebat:

Salut,astazi am aflat ca am intrat la facultate de INGINERIE ELECTRICA la buget,eu am mai bagat si INFORMATICA ECNONOMICA dar acolo am intrat la taxa,nu stiu ce sa fac, care dintre ele e mai utila pe viitor? De unde te poti angaja mai usor? Vreau pareri de la cineva care face sau a facut aceasta facultate!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Termina cu prostiile astea. Mai utila e aia la stat, fie ea si horticultura. Gindeste-te asa - faci inginerie electrica, iar cu banii pe care i-ai fi dat la taxa dincolo faci un CISCO. Cind termini poti sa te faci mult mai multe.

| Legend123 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa faci ceea ce iti place. daca iti place sa fi electrician. du-te la inginerie electrica, daca iti place sa fi programator, sa lucrezi in it. du-te la informatica. Bafta cu facultatea happy

| razvangabriel96 explică (pentru Legend123):

Eu voiam sa aflu care este mai utila