| RazvanMessi10 a întrebat:

am s ieu o intrebare ce ziceti sa ma apuc serios de desenat stiu asa sa desenez nu la perfectie dar stiu si nu am exersat niciodata nu imi place sa desenez portrete fete oameni,, bleach " dar imi place sa desenez pe pc peisaje 3d case, castele, tot ce se poate baga in jocuri chit ca stau si 20 de ore pe zi dar le fac cu multa atentie si cu mult suflet ce spune-ti sa ma bag serios pe treaba sa mai imi cumpar si o tableta grafica as vrea as devin Environment Artist ce spune-ti cu multa munca si foarte multa incredere si ambitie as putea ajunge pe la renumitele compani: Blizzard, Ubisoft si etc.dar nu din prima doar progresand ce spuneti sa incerc sa-mi depasesc limitele sau este o pierdere de timp am 16 ani sunt la un liceu teoretic profil turism si alimentatie clasa a 10 o intre acum am terminat a 9 cu media: 8.34 ce spune-ti sa imi depasesc limitele sa incerc ce spuuneti este in zadar sau am o sansa? va rog cea mai buna opinie primeste funda

2 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Tinand cont ca ai varsta, parerea mea e ca ai foarte multe sanse. Tot ce-ti trebuie e rabdarea, multa munca si ajungi unde vrei. Nu te lasa, iti zic serios fa in continuare asta!

| Pumpki a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut!