| FuturePlayerFootball a întrebat:

As vrea sa ma fac politist/militar, dar nu-mi place engleza deoarece timp de 2ani a venit o alta profesoara care la ora ei isi aducea copilul si ne povestea ce facea cand a fost in America.De atunci nu am mai invatat nimic si n-am mai recuperat.Se poate daca stiu alta limba straina in afara de engleza?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Orice limbă străină te-ajută. În special dacă e una obscură. Dar n-o să te mint. Vor strâmba din nas când vor auzi că nu ai habar engleză.

| xXNikeXx a răspuns:

Salut,daca te referi la academia de politie :
Da, poti da engleza/franceza.
Pentru alte intrebari legate de academie foloseste site-ul nostru :
www.cadeti-academiadepolitie.ro/forum/index.php
Bafta.

| RisiKo a răspuns:

Orice limba te ajuta in ceea ce vrei sa profesezi