| NemNUZ a întrebat:

as vrea sa va intreb voi ce planuri de viitor aveti (ce vreti sa deveniti, sau sa relizati,.) fac un sondaj personal vreau raspunsuri serioase

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sofer profesionist pe teritoriu national (doar in Romania) asa sper sa fie.

| MenInShadow a răspuns:

Nu prea sunt sigur 100% dar vreau sa lucrez in calculatoare, sa repar, sa lucrez la o companie unde trebuie sa-mi fac treaba la calculator etc.
Deci pentru viitor ma gandesc sa ma bag in industria calculatoarelor, creator de site-uri, de jocuri, anime-uri pe pc, dar nu stii niciodata ce-ti prevede viitorul, asa ca...
Oricum, am ales meseria asta nu pentru ca se castiga bine, desii se castiga, ci pentru ca-mi place.
Fa si tu la fel, fa ce-ti place, o sa fie mai binewinking

| dana85 a răspuns:

Am un obiectiv mare si imi doresc mult sa se implineasca, in scop de a face ceva pentru oamenii fara adapost, in special femei si copii.

| morningstar a răspuns:

Planul meu de viitor, sau visul meu, mai degraba spus este acela de a infiinta un orfelinat. As fi in stare sa renunt la ceea ce lucrez acum, daca as sti ca este posibil. Deocamdata este doar un vis, cine stie?

| TheAvenger a răspuns:

Hmm... I want to be a pirate! just kiddin. păi, aș vrea să devin procuror.thinking

| NemNUZ explică (pentru TheAvenger):

Pentru bani sau pentru a baga la inchisoare oamenii raii, daca nu s-ar plati bine ai ramane la aceeasi varianta?

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Buna. Eu sunt la un liceu teoretic pe profil filologie; fac 3 limbi straine ( specialitate: italiana, engleza, franceza). Dupa ce voi termina liceul urmez facultatea de litere, nu stiu exact care, tot asa pe un profil engleza/ italiana ca limbi straine si voi da bineinteles intr-un final un interviu pentru postul de stewardesa!

| AndreiXDI a răspuns:

Eu As vrea sa devin actrita deoarece sunt in trupa de teatru a scolii si chiar ma pricep. Iar al 2-lea lucru ar fi : Cantareata deoarece imi lucrez vocea de mult timp si chiar cred ca o sa am avantaje pe viitor cu asta

| crisfireyes80 a răspuns:

Dintotdeauna mi-a placut circul... inca de cand eram copil mi-am dorit sa fiu foca

| ionut0729505765 a răspuns:

Actor porno.e cea mai frumoasa meserie de pe planeta.asa cred eu.acu ce parere ai tu?

| AliceMihaela a răspuns:

Niciodata nu am avut un animal...dar vreau sa fiu medic veterinar happy